top of page

שאלות נפוצות על חברות ניהול ואחזקה

 • כמה עולה ניהול ואחזקת בניין רב קומות?
  לחברות שונות מחירים שונים, אך לרוב, ניהול בניין, הכולל גבייה, תחזוקת מערכות, מוקד לדיירים וניקיון יתומחר לפי כמותהדיירים בבניין וסוגי המערכות, בניינים המתוחזקים ע״י מטרופוליני משלמים 65-85 שקלים ליחידת דיור בממוצע לחודש. מסי ועד הבית משתנים בין בניין לבניין בהתאם למערכות השונות, מספר הקומות והדיירים, כנציג ועד הבית אשר מתעסקעם בעיות הבניין הקיימות זה יכול להיות תהליך ארוך ומייגע להפגש עם קבלנים ולשמוע הבטחות רבות, במטרופוליני הבנושועד הבניין צריך אפשרות להחליט על המחיר שישלם מראש, ובהתאם לשירותים שיבחר אשר כולם מפורטים באתרבחבילות סופר משתלמות לכל ועד ולכל דייר.
 • איך פותרים בעית גביית מסי ועד ודיירים סרבנים?
  הפתרון הראשון והיעיל ביותר זה לאפשר לבעל הדירה מגוון אמצעיי תשלום שונים וגבייה קלה בפלטפורמה חכמה שמקלהבמעקב אחר תשלומי הדיירים. במקרה שדייר לא מוכן לשלם את מסי ועד הבית, יו״ר ועד בית יכול לפעול עצמאית או ע״י חברת ניהול מנוסה בכמה פעולותפשוטות ומומלצות- א. הגשת מכתב התראה בדואר רשום ושמירת רקורד מסירה. ב. הגשת תביעה למפקחת על רישום המקרקעין בצירוף עותק של מכתב ההתראה, פרטי התובע, הנתבע, פירוט החובוהוצאות משפט. ג. לאחר פסק הדין לתשלום המיסים, נותר רק לגבות החוב ולאזן את הספרים, באם לא משולם הסכום המלא בתקופההנקובה, יש אפשרות לפנות ללשכת ההוצאה לפועל ולממש פסק הדין מיידית ע״י מערכת המשפט.
 • איך להוזיל את המחירים של אחזקת מעליות ומערכות הבניין ואף של ביטוח מבנה או צג ג׳?
  לועד בית בימינו אין דרך קלה או פשוטה להוזלת מחירי השירותים הניתנים לו מבלי להכוות מ״בעלי מקצוע״ארעיים שלאראויים לרשיונם. בהתקשרות עם חברת ניהול מקצועית אתה יכול להיות רגוע שיש מי שעושה בשבילך את תהליך המיון, המיקוח והפיקוח מולהספקים וכן דואג באופן אישי לשירותי תחזוקה שוטפת למניעת בעיות והפתעות, בבניינים רבים נוצר מצב בו דייריםשמשלמים על שירותיה של חברת הניהול לא מרגישים בהבדל כלשהו במסי הועד לאחר הפחתה של תקלות שלא נוצרותעקב הזנחה וכמובן, גולת הכותרת, התקנון הבלעדי של מטרופוליני שדואג להנחות ענק מכלל נותני השירות המקצועייםוהאמינים ביותר בתחומם אשר נבחרו בקפידה לעבוד איתנו.
 • למה לבחור במטרופוליני כחברת ניהול?
  בין אם ניהול הבניין מתבצע כעת ע״י נציג הועד ובין עם ע״י חברת ניהול ואחזקה (לפעמים תתקלו בחברות ניהול ללא צוותאחזקה), לנו במטרופוליני קיים צוות איכותי המתאים לכל בניין לוח זמנים מקצועי באופן אישי, עם שירות חם וצוות אמיןשילווה את הבניין בכל הפעילויות השוטפות כמו ניקיון הבניין, תחזוקת המערכות ואף גבייה במערכת חכמה. בנוסף, לוחהזמנים נבנה בצורה כזו שהמערכות מטופלות באופן שוטף והעלויות של תיקונים ושיפוצים מצתמצמות בתוך כך וחוסכותעשרות ואף מאות אלפי שקלים בשנה. שיתוף הפעולה של קבלני השיפוצים המתלווה לידע הנרחב והניסיון בענף של קבלנישירות בעלי ניסיון של מעל ל-13 שנים, מאפשרות לכם להנות מהווי נעים יותר בבניין ותחושת שקט וביטחון בזכות שיטתעבודה ייחודית וטכנולוגיות ייעודיות ומתבסס על ניסיוננו בעבודה עם לקוחות, עובדי חברה וקבלני משנה.
bottom of page