Team Meeting

אודותינו

אנחנו במטרופוליני - חברת ניהול, אחזקה וניקיון למגזר הפרטי והעסקי, מתמחים בתחומים נרחבים אשר עיסוקנו מתבטא ברובו בניקיון ללא פשרות, אחזקת מערכות חכמות ומתקדמות והן מערכות מיושנות יותר אשר מצריכות תחזוקה שוטפת וניהול נכון של זמנים.

בזכות מוקד החברה אשר פעיל 24/7 וניתן בו מענה אנושי, מקצועי וחם אנו מצליחים להגיע במהירות, לטפל ולשמור על הסדר הטוב במספר רב של מבנים, רוב ההתמקדות שלנו כחברה הינה העבודה בתחום הפרטי, הנגשת האפשרות של ניהול מקצועי ויציב לוועדי בתים ודיירים אשר מאסו בניסיונות התנדבות של דיירים שונים מהבניין אשר הסתיימו בסכסוך או חוסר מקצועיות ואי יכולת לטפל בבעיות חשובות שעולות כמעט בכל יום ומצריכות אנשי מקצוע.

אנו מספקים פתרונות מקצועיים מתקדמים בתחום הניקיון, הן למגזר הפרטי והן למגזר העסקי במחירים הוגנים, באמצעות עובדים מנוסים אשר עברו הכשרה מקצועית מטעם החברה ובזכות פיקוח מתמיד של מנהל אזור העובד בצמוד לכל לקוח שלנו ודואג ליחס אישי ושירות ברמה הגבוהה ביותר.

חברת מטרופוליני מעסיקה עובדים מקצועיים ומנהלים איכותיים אשר להם ניסיון מול אלפי לקוחות, אמינות ושם שהולך לפניהם וחזון אחד בו אנו מטמיעים מחדש את ערכי איכות העבודה בתחום, הן לנו והן לחברות המתחרות אשר לומדות היום את מה שלקח לנו שנים להבין – איך לתת שירות מושלם ולראות את ההרגשה העוטפת עימה לקוחותינו מסיימים כל יום.

כחברה שהוקמה ע"י בני המשפחה לבית אגיון, ודוגלת במשפחתיות ובנתינה, הערך המרכזי עליו מושתתת החברה, הן כמובן לקוחות החברה שכמו כל אבן יסוד שעליה אנו מסתמכים בעבודות, כך נתפשים בעינינו הלקוחות והאינטרס שלהם לתחושת שלווה, להרגשת הגינות והנאה מאיכות שירות, אשר בזכותם אנחנו זוכים להמשיך ולפעול בהתמדה ובאהבה רבה כפי שהיינו נוהגים אילו כל לקוח היה כבן משפחה.

דבר המנכ"ל | ריכרד-מרק אגיון

"שירות הוא הדבר העושה את ההבדל".

חברת מטרופוליני הינה חברת אחזקה וניקיון - המעניקה ללקוחות מגוון אפשרויות ופתרונות מקצועיים וייחודיים לחברתנו, תוך מתן שירות עפ"י מודל אמריקאי חדשני .

מטרופוליני מעמידה לאנשיה אמצעים טכנולוגים מהמובילים בשוק בכדי להבטיח תמורה העונה לכל דרישות לקוחותינו עפ"י התאמת ציפיות מוקדמת מול כל לקוח ולקוח באופן פרטני וחדשני.

לקוחותינו מדרגים את מטרופוליני במגוון אתרים כחברה מובילה בשירותיה בתחום האחזקה והניקיון ובוחרים לציין את המגוון הענק של אפשריות השירות המכיל אופציות בלעדיות וייחודיות למטרופוליני.

בפניה אישית וחברית הנכם מוזמנים להנות משירותנו כלקוחות מטרופוליני ולהיות חלק ממשפחה כאשר על דגלנו חרות "שירות בכל זמן ולכל צורך".

פנו אלינו למידע נוסף והצטרפות 9275*

דבר הסמנכ"ל | אושרי פליקס אגיון

"לאהוב אנשים – לאהוב את העבודה".

כמי שאמון על עובדי החברה ואיכות השירות – בכל פעם שעומד מולי עובד פוטנציאלי, הדבר הראשון אליו אני מתייחס הוא האהבה שיש לאותו אדם לעבודתו והערך המוסף שהוא מרגיש בנתינה ובשביעות הרצון של הלקוחות.

אני מאמין שאת הניקיון אפשר לוודא בזכות צ'ק ליסט פשוט, את המערכות אפשר ללמוד בקורס די מהיר, את הסמכות ניתן אף ללמד אך ערכי היסוד של האדם הם שמבדילים בין חברות ותאגידים המצליחים מסביב לעולם לחברות התקועות מאחוריהן.

לאחר עבודה עם מעל אלף לקוחות שונים ומגוונים, המסקנה אליה הגעתי היא שלקוח שהבטחת לו הרבה וגם קיימת, לא יחליף אותך בשביל כמה שקלים בחודש, לכן, אני דואג להיות בשטח עם הלקוחות כל הזמן, מבטיח הרים ומספק אותם ובכך מבטיח את התמכרות הלקוחות לחברה והרצון שלהם להיפגש ולחוות שירות משפחתי ומקצועי אמיתי שמגיע מניסיון.

הינכם מוזמנים להנות משירותנו כלקוחות מטרופוליני ולהיות חלק ממשפחה כאשר על דגלנו חרות "שירות בכל זמן ולכל צורך".

פנו אלינו למידע נוסף והצטרפות 9275*

צרו קשר

arrow&v

טלפון: 9275*

פקס: 04-6203232

מייל: contact@metropolini.co.il

כתובת: הנביאים 20 | חיפה

האתר נבנה ע"י לין - Lin.co.il

© 2020 כל הזכויות שמורות למטרופוליני |  079-591-9275